четвер, 02 травня 2013 11:15

Україна - найбільший порушник авторських прав - США

Україна - найбільший порушник авторських прав - США
Фото: glavred.info

Офіс торговельного представника США вніс Україну як найбільшого порушника авторського права до категорії так званих пріоритетних зарубіжних країн.

Про це йдеться у щорічній "Спеціальній доповіді 301", яку Офіс оприлюднив у середу.

"У результаті Спеціального огляду 301 в 2013 році офіс торговельного представника США визначає Україну як пріоритетну зарубіжну країну (priority foreign country - PFC). Це визначення є кульмінацією зростаючого впродовж кількох років занепокоєння з приводу широко поширених крадіжок інтелектуальної власності, в тому числі зростаючих порушень прав інтелектуальної власності, де задіяні урядові структури", - йдеться у документі.

Основних підстав для прийняття такого рішення було 3: "несправедливе, непрозоре управління" щодо організацій зі збору та розподілу авторських винагород для американських та інших правовласників, широке використання нелегального програмного забезпечення в українських державних органах, нездатність вжити ефективних заходів для боротьби з широко поширеними в Інтернеті порушеннями авторських та суміжних прав в Україні.

Зазначається, що порушення прав інтелектуальної власності в Україні завдали значних збитків американській індустрії, пов'язаній з авторським правом. Крім того, зауважується, що ситуація продовжує погіршуватися за кожним з проблемних питань. "Інтенсивна двостороння взаємодія з США не призвела до значних змін, і ситуація в Україні, здається, погіршилася, а не покращилася в 2012 році", - йдеться у доповіді.

У категорії "пріоритетних зарубіжних країн" Україна опинилася першою і єдиною за останні 7 років. Минулого року Офіс торговельного представника відносив її до категорії країн з підвищеним рівнем спостереження Priority Watch List, що у звіті за 2013 рік включає Алжир, Аргентину, Чилі, Китай, Індію, Індонезію, Пакистан, Росію, Таїланд та Венесуелу.

Зараз ви читаєте новину «Україна - найбільший порушник авторських прав - США». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

53

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути