четвер, 19 серпня 2010 10:56

Український суд зобов"язав "Нафтогаз" віддати Фірташу 12 мільярдів кубометрів газу

Український суд зобов"язав "Нафтогаз" віддати Фірташу 12 мільярдів кубометрів газу

Шевченківський райсуд Києва зобов"язав НАК "Нафтогаз України" повернути RosUkrEnergo 12,1 млрд. кубометрів газу до 1 вересня або в інший термін, погоджений сторонами.

Про це пише газета "Коммерсантъ" посилаючись на текст рішення.

Таким чином, суд визнав, що НАК "Нафтогаз України" порушив умови контракту з RosUkrEnergo та підтвердив позицію Арбітражного інституту торгівельної палати міста Стокгольм.

"Трибунал постановив, що "Нафтогаз" порушив контракт 3/04, позбавивши RosUkrEnergo доступу до 11 млрд. кубометрів природного газу, які належать останньому", - ідеться в рішенні суду. Також там зазначено, що "Нафтогаз" винен RosUkrEnergo 184 млн. доларів.

Таким чином, український суд повністю підтвердив вердикт міжнародного арбітражу і зробив його обов"язковим для виконання українським нафтогазовим монополістом.

Апеляція на рішення суду може бути подана протягом п'яти днів з моменту оголошення рішення суду.

Прес-секретар "Нафтогазу України" Олена Юр'єва не змогла уточнити, чи подана апеляція.

Водночас, джерело видання близьке до "Нафтогазу" заявило, що апеляція готується та має бути подана на протязі декількох днів.

Нагадаємо, що 8 червня Арбітражний інститут торгівельної палати міста Стокгольм зобов"язав НАК "Нафтогаз України" повернути Rosukrenergo понад 12 мільярдів кубометрів газу.

За цим фактом СБУ порушила кримінальну справу, по якій затримано екс-голову Держмитслужби Анатолія Макаренка, заступника начальника енергетичної митниці Тараса Шепітька та екс-першого заступника голови правління "Нафтогазу України" Ігоря Діденка.

RosUkrEnergo створене в 2004 році для закупівлі у російського ВАТ "Газпром" середньоазіатського газу з подальшим перепродажем його Україні.

Зараз ви читаєте новину «Український суд зобов"язав "Нафтогаз" віддати Фірташу 12 мільярдів кубометрів газу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.12.2012 09:08:41слава хэроям194.28.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сволота занимается рукоблудием в парламентском туалете всей фракцией.

19.12.2012 09:56:43Д Артаньян95.132.241.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Звертаюсь до модератора!!!!!!!!!!!!!! Загляньте, що у вас робиться в коментарях!!! Таких виразів ще не читав... А люди читають і роблять висновки.Всіх , хто пише такі тексти з матюками - забанити!!!!!!!!

19.12.2012 09:33:18u78.94.143.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

молодці ,журналісти!хоч іх вже традиційно матюкають, але де необхідно-треба й похвалити!:):)

19.12.2012 08:49:53центр46.63.49.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Надо журналистам сразу после заседания парламента опубликовывать во всех сми фамилии депутатов кнопкодавов, чтобы все их знали в лицо.Эта работа должна носить постоянный а не временный характер и тогда мы добьемся индивидуального голосования.

19.12.2012 08:43:01Эколог.37.53.232.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Почему бесятся даунбасы? Потому, что региональные рецидивисты ПР обещали им дешевый газ и нае....ли, обещали "покращення вже сьогодні" - аналогично, Хазарин мамой божился, что хлеб не подорожает - развел, как котят, обещали "від стабыльності до добробуту" - подняли женщинам пенсионный возраст, позакрывали больницы и школы, говорят "нет денег", а на содержание одного только Януковича идет 2млн.грн в день. На себя злитесь дебилы!

19.12.2012 08:21:51Антиоранж46.164.144.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А кнопкодавы в ихних собственных рядах тоже в счет?

19.12.2012 07:40:27циркуехал74.120.13.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Оппозиция должна бойкотировать фашистскую Раду, как сборище незаконно проникнувших в неё посредством подкупа, шантажа, фальсификаций и т.п. рыгокоммуняцких ублюдков.
Ходить на заседания этого фашистского собрания, где оппозиция последние пять лет не смогла помешать принятию не одного преступного закона, уже является низостью.
Оппозиция имеет достаточно средств и как минимум 80 процентов населения страны для того чтобы уничтожить фашистский режим донбаSSких упырей, однако ничего не предпринимает, так как не привыкли брать на себя ответственность ни за что, и нынешнее положение дел их устраивает абсолютно.

19.12.2012 08:44:18для цирка46.63.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Широко шагаешь--штаны порвешь....

18.12.2012 23:16:05гражданин94.178.106.--
  • 23+
  • 0-
  • Відповісти

Подтянулась бригада кацапских уродов! Наверное закончился сериал о храбром НКВД,которое "мАчило бандерафцав в схронах"-и вся школота вместе со своими липовыми совкодебильными ветеранами-дедушками села за комп "ваевать с фашистами". Только дедовские кальсоны с монитора воняют-так и не удалось их отстирать после встреч с УПА...:)

18.12.2012 22:56:5466693.72.197.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Такое классное слово загадили - "Свобода". Недаром Европа ссать на вас хотела, сопливые нацики!

18.12.2012 22:56:21бандерівець77.123.26.--
  • 24+
  • 0-
  • Відповісти

Свобода має починати люстрацію риго-комуняцької швалі! Але це можливо зробити будучи при владі. Тому на наступних виборах маємо привести Свободу до влади. Адже 200 депутатів в бандитів це абсурд.

18.12.2012 23:00:10Солдат93.72.197.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В говно - сопливую бандерву, вслед за их предками!

18.12.2012 23:20:09Сержант94.178.106.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Толчёк своей майкой прошвабрил-ОТБОЙ!

18.12.2012 22:58:57кузя94.248.47.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

ели они обеспечат права курящего населения наряду с некурящим - я за свободу) иначе какая это свобода - выгнать людей в мороз на улицу? пускай будут кафе для курящих и для некурящих.. как в Австрии эстонии, Нидердандах и др странах

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути