Ексклюзиви
Четвер, 13 березня 2008 16:18

У Тимошенко придумали, як продати чотири київські заводи разом із землею

Кабінет міністрів України затвердив умови продажу державних пакетів акцій ВАТ "Науково-виробничий комплекс "Київський завод ім. Петровського" (93,7%), ВАТ "Київський мотоциклетний завод" (100%, окрім пільгової передплати), ВАТ "Завод "Маяк" (100%, з них 7% - за пільговою передплатою), ВАТ "Київський завод реле і автоматики" (58,94%) разом із земельними ділянками.

Відповідні розпорядження Кабміну (всі від 5 березня 2008 року) оприлюднені на сайті Верховної Ради.

Відповідно до розпоряджень, уряд доручив Фонду державного майна спільно з Державним комітетом із земельних ресурсів у визначені законодавством терміни внести земельні ділянки до статутних фондів цих ВАТ і забезпечити визначення початкової вартості пакетів акцій, що підлягають продажу.

Затверджені умови продажу є однотипними для всіх чотирьох підприємств і, зокрема, передбачають нарахування і сплату до держбюджету дивідендів, нарахованих на держчастку в 2007 році, а також за ту пору 2008 року, поки вона знаходилася в держвласності, у розмірі 35% від чистого прибутку.

Зараз ви читаєте новину «У Тимошенко придумали, як продати чотири київські заводи разом із землею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20747
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода