середа, 17 грудня 2025 19:41

У Сухопутних військах сказали, чи служить у них Андрій Єрмак

У Сухопутних військах сказали, чи служить у них Андрій Єрмак
Сухопутні війська заявили, що Андрій Єрмак не проходить службу. Фото: ОП

У Сухопутних військах ЗСУ заявили, що колишній очільник Офіса президента Андрій Єрмак не проходить у них військову службу.

Журналісти звернулися із запитами до Генштабу ЗСУ та до брата екскерівника ОП. У відповідь у Силах оборони повідомили, що Сухопутні війська не мають такого військовослужбовця, повідомляє "Слідство.Інфо".

Сам Андрій Єрмак не відповів на запит щодо своїх подальших планів після звільнення з посади.

Брат Андрія Єрмака Денис Єрмак не повідомив, де нині перебуває родич. Водночас він заявив, що той не звертався до нього з питань служби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знайти нового "Єрмака" й нічого не міняти

"Щодо служби його - в мене інформації немає. Він до мене не звертався. Я теж переживаю за цю ситуацію, бо одразу всі накинулись на людину, що працювала на Україну 24/7", - сказав Денис Єрмак.

Раніше голова СБУ Василь Малюк сказав, що сам Денис Єрмак проходить службу снайпером в Іноземному легіоні Головного управління розвідки.

Раніше радник Зеленського з комунікацій Дмитро Литвин повідомив про те, що президент поки не ухвалив рішення про призначення нового керівника свого Офісу.

Затримка пов'язана з переговорами зі Сполученими Штатами та партнерами, які мають вплинути на формат роботи майбутнього очільника відомства.

Попередній глава ОП Єрмак пішов у відставку після обшуків антикорупційних органів. Наразі він не отримував підозру від правоохоронців.

Зараз ви читаєте новину «У Сухопутних військах сказали, чи служить у них Андрій Єрмак». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути