Ексклюзиви
четвер, 25 червня 2020 13:46

У "Слузі народу" вдруге за тиждень просять вибачення в українців

У "Слузі народу" вдруге за тиждень просять вибачення в українців
Перше вибачення було за сексизм

У фракції "Слуги народу" знову вибачилися перед українцями. Тепер - за слова їхньої колеги-депутата Галини Третьякової, яка раніше заявила, що в малозабезпечених сім'ях народжуються діти "дуже низької якості".

Нардеп від СН Олена Мошенець пояснила слова голови парламентського комітету з питань соцполітики і захисту прав ветеранів.

"Я так розумію, що вона мала на увазі дітей з низьким рівнем освіти, а вийшло так, що діти низької якості.

Хочу попросити вибачення в усіх дітей і всіх українців за пані Третьякову і нашу політичну силу за некоректні формулювання.

Я думаю, що питання (звільнення з посади голови парламентського комітету. - Gazeta.ua) вирішуватиметься на фракції, мають бути вибачення і пояснення цього формулювання", - сказала "слуга" в ефірі телеканалу "Україна 24".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голова партії "Слуга народу" вибачився перед українцями

У мережі з'явилося відео, на якому голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила: "Коли демографічно надаємо такі кошти, які використовуються сім'єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати йому рівні права, освіту, а для того, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми отримаємо, скажу жорстко, дітей дуже низької якості. Вони призводять до того, що теж сідають на державні кошти".

Зараз ви читаєте новину «У "Слузі народу" вдруге за тиждень просять вибачення в українців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути