Тиждень у Верховній Раді буде напруженим. Про це сказав спікер Дмитро Разумков на погоджувальній раді у понеділок.
"Цей тиждень достатньо напружений, буде багато законопроєктів. Це законопроєкт про цифрові трансформації, внутрішній водний транспорт.
Далі вибори, це відображатиметься на нашій діяльності.
У цю неділю будемо святкувати день вчителя. Це одна з головних професій, яка також, як і медики, співробітники правоохоронних органів, стоїть на передній лінії контакту боротьби з коронавірусом. Повинні врахувати це, в тому числі під час розгляду і прийняття бюджету на 2021 рік. Щоб забезпечити гідні умови праці і безпеку в школах, вищих навчальних закладах для дітей і викладачів", - сказав спікер.
За словами Разумкова, були пропозиції від усіх фракцій і груп "щоб засідання Верховної Ради у вівторок і четвер відбувалися до третьої години".
"Оскільки продовжується коронавірус. П'ятниця - година запитань до уряду", - пояснив він.
"Сподіваюся, що ми, не дивлячись, що розгортається передвиборчий процес, зможемо консолідовано приймати рішення", - сказав Разумков.
Перший віцеспікер Руслан Стефанчук заявив, що у плані Верховної Ради на 2021 рік - "золота 250-ка" законопроєктів.
"Щоб при формуванні цього переліку ми враховували всі необхідні складові - які зміни до Конституції у разі необхідності, зміни до кодифікації", - сказав Стефанчук і згадав про зобов'язання перед Європейським Союзом.
"Щодо наших зобов'язань щодо адаптації законодавства Європейського Союзу. На цей тиждень стоїть закон про внутрішні водні шляхи, електронні комунікації. І вирішити питання щодо закону про банк крові. Щоб він відповідав європейським стандартам", - розповів перший віцеспікер.
Також Стефанчук закликав повернути до розгляду законпроєкт 3250 - про віддалене голосування Верховної Ради.
"Єдина мета, яка покладається на цей законопроєкт - не втратити у такій критичній ситуації можливість діяльності законодавчого органу", - сказав віцеспікер.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли відбудеться саміт Україна - ЄС
У Європарламенті заявили про загрозу для безвізового режиму з ЄС у зв'язку з проблемною процедурою обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Попри застереження ЄС, Верховна Рада затвердила комісію з обрання керівника САП.
Коментарі