
"У пересічному уряді демократичної Європи працює 16-18 міністрів, включно з прем"єром та його заступниками. Зокрема, таку кількість портфелів налічують кабінети Німеччини, Португалії та Іспанії", - повідомляє Німецька хвиля.
Дещо більше крісел в урядах Франції (20) або Швеції (22). Рекордсменом в ЄС є Італія – 24 міністри.
"При цьому десять урядовців у Римі є "міністрами без портфеля", які вважаються членами кабінету, відповідальними за певний напрямок роботи, але не мають широких міністерських повноважень і великого апарату", - йдеться у повідомленні.
Порівняти з українським за кількістю портфелів можна лише білоруський уряд – у білоруській Раді міністрів працюють 30 урядовців. Водночас, колегіальні рішення, як правило, ухвалюються президією Ради міністрів, до якої входять лише десять осіб.
Крім того, українській уряд є єдиним у Європі, до складу якого не входить жодна жінка.
"Це унікальний кабінет у сучасній Європі. Зазвичай в європейському уряді працюють декілька жінок. У будь-якій з країн Південної та Східної Європи, де жінок у політиці загалом дещо менше, в уряді працюють принаймні одна-дві жінки", - йдеться у повідомленні.
Також український уряд займає друге місце у Європі за кількістю віце-прем"єрів – 7.
У повідомленні зазначається, що у європейських урядах віце-прем"єрів, як правило, два-три: "Вони зазвичай мають у підпорядкуванні економічне або фінансове відомство, подекуди також міністерство закордонних справ".
Більше заступників (9) лише у прем"єра РФ Володимира Путіна. Хоча за кількістю урядових портфелів уряд Путіна поступається Кабміну Азарова – російський уряд налічує 27 крісел.
Коментарі
7Плохо,когда умирают молодые женщины...наша медицина дошла до ручки,смертность самая высокая в Европе
Вы заколебали уже. "Химиотерапи́я — лечение какого-либо инфекционного, паразитарного заболевания". А "Современные режимы химиотерапии туберкулеза легких" уже ищите в сети сами... Это вроде не так тяжело, не здесь печатать а в поисковнике. Уже больше 10 лет практикуют при туберкулезе. А все как попугаи со своим раком...
Я за що купив за те й продаю. Баришня майданила, була знана й любима інтернет-юзерами. Входила в групу піар підтримки піліції. Корисна людина була для ментури. Більш не знаю нічого.
Вот так проходили медицинскую комиссию при поступлении в полицию. Интересно, сколько она заплатила за это медикам? И здесь коррупция. Никто никого не проверяет!!! Просто надо заплатить. И почему столько внимания? Лучше бы ребятам из АТО уделяли больше внимания. Наша полиция- это та же милиция, Изменилась только форма, содержание осталось прежнее, тарифы тоже.
Внимательно читаем. Вникаем в ситуацию. Потом оставляем высер в комментариях. У тебя все наоборот.
А тобі кацапу не байдуже? Відома в інтернеті, в фейсбуку. Взагалі пишуть що захворіла на скоротечний туберкульоз, після того як під час затримання їй в обличчя плюнув підозрюваний. Ужос, бува і таке...
У неї був рак! І раком через плювання захворіти неможливо. І рак в неї був запущений і флюрографію вона не робила інакше вже було б видно. Більшість всього за взятку наша померла зробила медичні довідки і пішла до поліції.
Бльо, никогда бы не подумал что чтобы стать инспектором 5 роты 1 батальона надо давать взятку. Наверно такое сытное место и престижная профессия. Конкурс тоже наверное просто писдец какой... Все больные несут взятки чтобы попасть в полицию побыстрее. Особенно в это время.
А что так категорично? Ты по фото в интернете ставишь диагнозы? Или тебе кто-то прямо на дом папки с материалами приносит по любым вопросам и потому в курсе всего?
Воно,може й так. Але коли це при туберкульозі робили хіміотерапію? І навіщо? Швидше за все у неї було онкозахворювання,наявність якого про.бала медкомісія при прийнятті на службу. От і викручуються.як можуть...