Рішення президента Петра Порошенка про розпуск Верховної Ради вже неактуальне. Про це сказав народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Олександр Грановський.
"Але якби президент прийняв таке рішення, то я б його підтримав. Краще сказати, сприйняв би його спокійно, це правильне слово. Суто з політичної логіки. Якщо парламент не може виконувати свої завдання, якщо владна коаліція не може бути стабільною, то варто обрати нову. Це просто.
Але зараз це рішення вже неактуальне. Тим паче, Рада показує, що може голосувати за дуже важкі рішення, як, наприклад, Антикорупційний суд. Владна еліта, значить, здатна ухвалювати потрібні рішення", - сказав він в інтерв'ю "Українська правда"
"Тому, мабуть, цей парламент зможе працювати далі, і питання розпуску вже не стоїть на порядку денному", - додав Грановський.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кнопкодавство, ігри у "ферму", бійка: чим запам'яталася Рада перед виходом на канікули
Українці обрали Верховну Раду восьмого скликання на позачергових виборах 26 жовтня 2014-го. До парламенту пройшли: "Народний фронт", "Блок Петра Порошенка", "Самопоміч", "Опозиційний блок", Радикальна партія Олега Ляшка і "Батьківщина". У Раді працюють 423 депутати. 225 обрані за списками партій і 198 - в одномандатних округах.
Свої повноваження парламент має припинити 2019 року.
Коментарі