Ексклюзиви
Четвер, 25 липня 2013 23:16

У політиці Путіна не побачили ідей "русского міра"

У політиці Путіна не побачили ідей "русского міра"
Володимир Путін. Фото: expres.ua

Ідеологією чинного президента Російської Федерації Володимира Путіна є не неоімперіалізм, а неокорпоративізм, який насамперед полягає в економічній експансії.

Таку думку в ефірі телеканалу ТВі висловив директор Агентства соціальних комунікацій Сергій Бєлашко.

"Думка про неоімперіалізм, як на мене – це принципова методологічна помилка. Ідеологією Путіна та його оточення є не неоімперіалізм, а неокорпоративізм. Тобто ці поняття можуть у чомусь перегукуватися, але є принципова різниця", - зазначив експерт.

Бєлашко пояснив, що в основі імперської доктрини завжди лежить проста універсальна ідея — наприклад, "ліберальна демократія, світова революція, Москва – третій Рим, загальнолюдські цінності" тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Владі Путіна загрожує вік президента, рейтинг та кадрові проблеми - Ходорковський

"Ідея проста, але вона однакова для всіх – китайця, мексиканця, перуанця і так далі. В основі ж ідеології Путіна лежить, у першу чергу, економічний прагматизм", - наголосив він.

Експерт уточнив, що Путін розглядає доручену йому державу як велику корпорацію, де є акціонери, менеджери, постачальники, споживачі.

"Експансію, що її проводить Путін, слід трактувати радше в рамках злиття і поглинання, тобто економічних процесів, аніж у категоріях "русского міра", - підсумував Бєлашко.

Зараз ви читаєте новину «У політиці Путіна не побачили ідей "русского міра"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6670
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути