вівторок, 20 жовтня 2009 22:29

У НУ-НСі злякались диктатури через зняття недоторканності

У НУ-НСі злякались диктатури через зняття недоторканності

Глава Української республіканської партії "Собор" і народний депутат від НУ-НС Анатолій Матвієнко вважає популізмом голосування за зняття депутатської недоторканності.

Про це він заявив у вівторок ввечері в ефірі Шустер Live.

"Я не голосував і вважаю це відсутністю будь-якого розумного підходу до того, що таке влада, що таке інститут Верховної Ради, хто такий депутат і яким чином він має виконувати свої повноваження", - сказав Матвієнко.

"Нунсівець" розповів, що внаслідок зняття недоторканності парламентська опозиція залишиться беззахисною.

"Розіграна хвиля в свідомості суспільства, що вони (нардепи - ред.) злодії, бо недоторкані. Я був недоторканий в першому, в другому і в третьому парламентах. Ніколи не займався бізнесом і нема від кого втікати. Проте я був в опозиції і чітко знаю, що таке позбавити себе можливості доїхати на зустріч до депутатів чи до виборців", - зазначив глава УРП "Собор".

Нардеп підкреслив, що недоторканності позбавляють лише у країнах з диктаторськими режимами.

"Тільки там, де є диктатура або там, де її хочуть встановити, немає права опозиції на голос і нема гарантій її безпеки. У всіх демократичних державах інститут недоторканності існує", - додав Матвієнко.

Як повідомлялось, парламент ухвалив у першому читанні та направив на розгляд Конституційного Суду проект закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо гарантії недоторканності для окремих посадових осіб)". Проект внесений групою нардепів, у тому числі Віктором Януковичем.

За дане рішення проголосували 390 із 438 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі. Зокрема 171 депутат ПР, 150 - БЮТ, 19 - НУ-НС, 27 - комуністів, 19 - блоку Литвина, 4 - позафракційних.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «У НУ-НСі злякались диктатури через зняття недоторканності». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути