Деякі співробітники прокуратури, які працювали на керівних посадах під час Революції Гідності, залишаються на своїх місцях.
Про це повідомила директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко на засіданні комітету Верховної Ради з питань боротьби з корупцією, повідомляє ЛІГА.net
Козаченко розповіла, що в прокуратурі виявили 387 люстраційних посад. При цьому, в органах прокуратури працюють близько 20 тис. осіб.
"Чотири звільнених керівники, які потрапляли під автоматичну люстрацію, відновлені за рішенням суду. Серед них - головний бухгалтер, яка обіймала цю посаду з 1996 року. Керівник генеральної інспекції внутрішніх розслідувань та безпеки. Заступник департаменту ГПУ, відповідальний за роботу з судами", - сказала чиновниця з Мін'юсту.
Крім цього, в системі прокуратури досі працюють шість осіб, які під час масових акцій протесту були керівниками або заступниками в прокуратурі міста Києва - Погорілий, Софієв, Васильєв, Безкоровайний, Твердохліб, Кровошецький.
"Щойно почалася перевірка, їх перевели прокурорами в області. Таким чином, їх ховають від люстрації. Бо, за законом, їх не мали переводити. Також не потрапив під люстрацію виконувач обов'язків прокурора Києва", - наголосила Тетяна Козаченко.
Раніше Єгор Соболєв розповів, що більшість вищих посадових осіб часів екс-президента Віктора Януковича - люстровані. За його словами, основною проблемою залишається майнова люстрація.
Коментарі
2