четвер, 05 жовтня 2017 22:39

У БПП події в Раді назвали екстраординарними: "Був показаний чіткий водорозділ"

У БПП події в Раді назвали екстраординарними: "Був показаний чіткий водорозділ"

Блокування президії парламенту під час розгляду законопроекту про реінтеграцію донбасу показало, хто не хоче визнавати Росію країною-агресором.

Про це сказав голова фракції БПП Артур Герасимов в ефірі "112 Україна".

"Сьогодні у парламенті України відбулася екстраординарна подія. Був показаний усьому народу чіткий водорозділ: хто проти визнання Росії країною-агресором. Тільки уявіть собі: фракції, які називають себе демократичними, були проти визнання Росії країною-агресором", - обурився Герасимов.

Він звинуватив фракцію "Самопоміч" в атаці по визнанню Росії агресором.

"Я був дуже здивований, що це була "Самопоміч"... В альтернативному законі Сироїд на перший погляд усе красиво. Але всередині дрібним шрифтом скромно написані речі, які повністю скасовують санкції з Російської Федерації", - сказав Герасимов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Савченко вирвала мікрофон у Турчинова (фото)

У Верховній Раді під час розгляду президентського законопроекту про реінтеграцію Донбасу заблокували президіум. Спікер Андрій Парубій оголосив перерву і зібрав керівників фракцій. Після засідання вирішили вилучити з законопроекту про реінтеграцію Донбасу всі згадки про легалізацію Мінських угод.

Парубій закрив засідання зі словами "Закон про визнання Росії агресором буде прийнятий у цьому залі. Слава Україні".

Зараз ви читаєте новину «У БПП події в Раді назвали екстраординарними: "Був показаний чіткий водорозділ"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути