понеділок, 23 березня 2015 17:15

Три нардепи виходять з фракції "Блоку Порошенка"

Три нардепи виходять з фракції "Блоку Порошенка"
112.ua

Нардеп Андрій Денисенко, Віталій Купрій та Олександр Дубінин заявили про свій вихід з фракції "Блоку Петра Порошенка".

Про це вони заявили на прес-конференції журналістам.

Нагадаємо,  що сьогодні нардеп Андрій Денисенко заявив про погоджений президентами України Петром Порошенком і Росії Володимиром Путіним план з усунення Ігоря Коломойського з посади голови Дніпропетровської ОДА.

Зараз ви читаєте новину «Три нардепи виходять з фракції "Блоку Порошенка"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути