Нардеп Андрій Денисенко, Віталій Купрій та Олександр Дубінин заявили про свій вихід з фракції "Блоку Петра Порошенка".
Про це вони заявили на прес-конференції журналістам.
Нагадаємо, що сьогодні нардеп Андрій Денисенко заявив про погоджений президентами України Петром Порошенком і Росії Володимиром Путіним план з усунення Ігоря Коломойського з посади голови Дніпропетровської ОДА.
×




















Коментарі
6