середа, 16 грудня 2015 01:40

Тристороння група сформувала неофіційний документ щодо питань амністії

Тристороння група сформувала неофіційний документ щодо питань амністії
Фото: 112.ua

Неофіційний робочий документ щодо питань амністії учасників бойових дій на Донбасі сформовано на переговорах Тристоронньої контактної групи з питань України в Мінську у вівторок.

Про це заявив спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдік, пише "Інтерфакс".

"Вже є неофіційний робочий документ з питань амністії. Він сформований за пропозицією сторін і підлягає обговоренню в подальшому", - сказав Сайдік.

Він додав, що на переговорах у вівторок сторони обговорювали "модальність спільних виборів" у так званих "ДНР" і "ЛНР".

Зараз ви читаєте новину «Тристороння група сформувала неофіційний документ щодо питань амністії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути