вівторок, 10 березня 2009 19:56

Томенко розповів, чому пішов проти волі Тимошенко

Томенко розповів, чому пішов проти волі Тимошенко
Віце-спікер Верховної Ради України та член фракції БЮТ Микола Томенко заявляє, що він, "як толерантна і виважена людина, не голосував за призначення Валентина Наливайченка на посаду голови СБУ 6 березня".

За словами Томенка, у багатьох депутатів фракції БЮТ склалося враження перед голосуванням, що Наливайченко починає нове життя – чесне, принципове і законне. Водночас Томенко наголосив, що "я не вірю, що за день можна почати нове життя, тому і не голосував за це призначення".

Томенко також нагадав, що загалом у фракції БЮТ знайшлося 5 народних депутатів, які не голосували за призначення Наливайченка.

"Як відомо, чотири депутати голосували проти, а я не голосував взагалі. Це не тому, що ми чесні і принципові, а тому, що у нас фракція демократична", - підкреслив віце-спікер ВР.

6 березня Верховна Рада України за поданням Президента призначила Наливайченка головою СБУ. За прийняття відповідної постанови проголосували 230 народних депутатів із 438, зареєстрованих у сесійній залі, зокрема, 149 депутатів від фракції БЮТ (загалом до цієї фракції входять 156 депутатів), 61 - від фракції "Наша Україна – Народна самооборона" і 20 - від фракції Блоку Литвина.

Того ж дня члени фракції БЮТ Святослав Олійник, Андрій Портнов, Володимир Пилипенко, Валерій Писаренко зареєстрували у ВР проект постанови "Про звернення Верховної Ради України до Президента України з приводу звільнення Наливайченка з посади голови Служби безпеки України".

За матеріалами: УНІАН, Gazeta.ua.

Зараз ви читаєте новину «Томенко розповів, чому пішов проти волі Тимошенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути