четвер, 06 серпня 2009 13:16

Томенко побачив, як Кирил хоче підім"яти українське православ"я

Томенко побачив, як Кирил хоче підім"яти українське православ"я
Віце-спікер Микола Томенко переконаний, що під час візиту Патріарха Московського Кирила розпочалася реалізація сценарію повного підпорядкування українського православ"я Московському патріархату.

Про це він заявив у четвер, коментуючи результати візиту Кирила до України та його заяву щодо готовності отримати українське громадянство.

"Під час візиту була апробована концепція нової ідеологічної доктрини Росії, яка визначила за ідеальний варіант повне підпорядкування православ"я російській православній церкві", - сказав Томенко, повідомляє його прес-служба.

Він зауважив, що вже фахівці говорять про те, що оточення Патріарха Кирила в той чи інший спосіб висловлювало незадоволення не лише існуванням Української православної церкви Київського патріархату, але і занадто існуючою незалежністю УПЦ МП в цілому.

"Тому з першого дня візиту пропагувалася ідея необхідності спільності спадщини Київської Русі, а під кінець і готовність, всупереч Конституції України, отримати подвійне громадянство", - сказав віце-спікер.

На думку Томенка, відповідна заява Патріарха Кирила не є випадковою і її можна розглядати як апробацію сценарію, згідно з яким, Патріарх Московський і всієї Русі може стати одночасно і Патріархом Київським та всієї України.

"Таким чином передбачається суміщення посад особою, що керуватиме Українською православною церквою, що знаходиться в системі координат Московського патріархату. Тому за певних обставин може відбутися ліквідація посади Предстоятеля УПЦ МП, та буде об"єднання цих двох посад", - сказав Томенко, передає Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Томенко побачив, як Кирил хоче підім"яти українське православ"я». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути