субота, 21 квітня 2012 11:27

Тимошенко взяла на себе відповідальність за кожну "крису"

Тимошенко взяла на себе відповідальність за кожну "крису"
Юлії Тимошенко боляче це визнавати. Фото: tymoshenko-vona.com

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко вважає, що несе персональну відповідальність за кожного з опозиціонерів, які перейшли на бік правлячої коаліції. Про це Тимошенко повідомила в інтерв'ю ZN.UA. Екс-прем'єр передала з Качанівської колонії відповіді на запитання, запропоновані виданням.

"Ми можемо схибити і помилитися. Ми вже не раз підвели людей, які нам повірили. Хабарники, пристосуванці та „криси" — це, на жаль, наші "криси" (спеціально не перекладаю, бо саме — "криси", а не щури)", — зазначила вона.

"Ми, політики, вивели нову породу — "тушки", які здатні тільки їсти та справляти нужду... Ми легко знайдемо пояснення, чому так сталося, чому ці тушки з'явилися в наших списках. Пояснення завжди знайти легко. Але це аж ніяк і за жодних обставин не є для нас вибаченням", — вважає лідер "Батьківщини".

"Я — перша, хто несе відповідальність за кожну "крису". Мені важко і боляче це визнавати, але мушу", — заявила вона.

Водночас, Тимошенко не стала заперечувати, що в списках опозиції можливо будуть кандидати, котрі потраплять туди "на комерційній основі".

"А що, в нас уже запровадили фінансування парламентських партій з державного бюджету — так, як у всіх демократичних країнах? Можливо, ви вірите тому, що якусь опозиційну партію благодійно фінансує середній клас? Так у нього після владних реформ вже немає нічого, крім боргів", — заявила Тимошенко.

"Тому не хочу вас дезінформувати. Ми шукатимемо фінансову підтримку для проведення виборів, але таким чином, щоб „іуд" у комплекті із цією допомогою більше не було", — заявила вона.

Екс-прем'єр також висловилась за те, щоб джерела фінансування партій були оприлюднені.

"Я за те, щоб моральність політики починалася в тому числі і з публічності фінансових джерел", — додала лідер "Батьківщини".

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко взяла на себе відповідальність за кожну "крису"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути