Про це лідерка БЮТ сказала сьогодні у Києві під час прес-конференції.
Нагадаємо, виставка, на якій з"явилася картина з Тимошенко, називається "Плутократія" — у перекладі з грецької "влада багатих". Вона проходила у Москві в залі "Малий манеж". На ній було представлено 130 колажів, які Будаєв створив у 2006-му році. Тимошенко намалював ще в 2005-му, проте вирішив показати її тільки зараз, на прохання друзів.
Детальніше читайте у N297 "Газети по-українськи".
×




















Коментарі