пʼятниця, 02 лютого 2007 15:49

Тимошенко подобається її тіло на картинах Будаєва

 
- У мене там непогана фігура, - прокоментувала Юлія Тимошенко свій образ, який намалював російський художник Андрій Будаєв у картині "В ожидании Эдема".

Про це лідерка БЮТ сказала сьогодні у Києві під час прес-конференції.

Нагадаємо, виставка, на якій з"явилася картина з Тимошенко, називається "Плутократія" — у перекладі з грецької "влада багатих". Вона проходила у Москві в залі "Малий манеж". На ній було представлено 130 колажів, які Будаєв створив у 2006-му році. Тимошенко намалював ще в 2005-му, проте вирішив показати її тільки зараз, на прохання друзів.

Детальніше читайте у N297 "Газети по-українськи".

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко подобається її тіло на картинах Будаєва». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути