вівторок, 22 грудня 2009 17:27

Тимошенко назвала три найважливіші події за 2009 рік

Тимошенко назвала три найважливіші події за 2009 рік

Прем"єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що найголовнішими подіями 2009 року стали подолання кризи, ухвалення УЄФА рішення про проведення в чотирьох українських містах фіналу Євро-2012, а також безвідповідальність українського політикуму.

Таку думку Тимошенко висловила сьогодні під час прямої телефонної лінії з читачами газети "Комсомольская правда в Украине".

"Найважливіша подія року, який відходить, і вона не стільки політична, - це те, що вся країна, кожна людина змогли показати гідний рівень протистояння світовій фінансовій кризі", - сказала Тимошенко.

На її думку, завдяки спільним діям уряду та всіх громадян на своєму рівні Україна змогла продемонструвати силу і витримку.

"Це дійсно, на мій погляд, є великим досягненням всієї нації, ми не дали знищити соціальну політику, ми не дали так, як вважали деякі політики, зірвати соціальні платежі та довести країну до дефолту. І це є подія номер один", - заявила прем"єр.

"Подія номер два – це те, що Україна в цьому році здобула право в чотирьох містах України проводити футбольне змагання, це є велике досягнення всього народу України", - переконана Тимошенко.

На її думку, третьою найважливішою подією 2009 року, але зі знаком "мінус" стала безвідповідальність українського політикуму.

"Я думаю, що історія і майбутнє ще уважно вивчать, на що накладалися вето, уважно вивчать, за що не голосували в парламенті, уважно вивчать ті пропозиції так званих лідерів окремих політичних сил держави, які надавалися уряду та країні", - додала прем"єр.

"Мені здається, що всі три події були найяскравіші за цей рік", - резюмувала Тимошенко.

УНІАН

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко назвала три найважливіші події за 2009 рік». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути