Ексклюзиви
четвер, 04 жовтня 2012 17:34

Теща Колесніченка не визнає свою провину і каже, що потерпіла обпекла горло лаком для нігтів

У Черкасах відбулося перше судове засідання Апеляційного суду у справі Валентини Македон – тещі народного депутата-"регіонала" Вадима Колесніченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд над тещею Вадима Колесніченка знову відклали

Депутатську тещу звинувачують в завданні тілесних ушкоджень середньої тяжкості виховательці дитсадка "Золотий Ключик" у місті Жашків Галині Хрущ. Восени 2007 року вона залила в горло виховательці нашатирний спирт. У лютому 2010 року Звенигородський суд виправдав Македон. Вона повернулася на роботу й отримала компенсацію 47 тисяч гривень. Потерпіла жодної компенсації не отримала.

На суді теща депутата-"регіонала" повністю заперечувала свою вину. Спочатку вона стверджувала, що думала нібито заливає корвалол, потім сказала, що взагалі нічого не заливала. На запитання судді Дмитра Швидкого, що ж спричинило хімічні опіки горла Галини Хрущ, Македон припустила: "Потерпіла могла попекти горло через те, що мала нафарбовані нігті, які запхала собі до горла".

Прокурор, яка підтримувала державне обвинувачення, теж заявила, що на її думку мав місце нещасний випадок і тещу Колесніченка слід визнати невинною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд у справі тещі Колесніченка не відбувся через хворобу судді

"Я вже 5 років їжджу по судах і нічого не можу добитися, – крізь сльози говорить Хрущ. – Бо в мене немає "криші" – народного депутата Вадима Колесніченка. Я витратилася на лікування, а компенсацію отримала теща депутата, яка й залила мені в горло нашатир".

Судовий розгляд перенесли на 17 жовтня. Тоді судді мають оголосити остаточний вирок.

Зараз ви читаєте новину «Теща Колесніченка не визнає свою провину і каже, що потерпіла обпекла горло лаком для нігтів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

49

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути