четвер, 23 серпня 2012 16:30

Технологію "клонування" застосували до 43 кандидатів - ОПОРА

Технологію "клонування" застосували до 43 кандидатів - ОПОРА
Фото: kyiv.comments.ua

18 серпня ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у депутати в загальнодержавному багатомандатному та в одномандатних мажоритарних округах.

Однією з тенденцій парламентської виборчої кампанії 2012 року є участь у виборах  кандидатів-"двійників", тобто однофамільців відомих політиків. За результатами аналізу постанов ЦВК виявлено 30 виборчих округів, в яких балотуються "двійники". За допомогою цієї технології виборці можуть бути введені в оману та переплутати в день голосування рядок з кандидатом, якого підтримують. Технологія застосована проти 43 кандидатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Влада в Україні купується за великі гроші"

Найбільше кандидатів однофамільців (по троє) зареєстровано у 4 одномандатних виборчих округах: №80 – три Волкови, № 98 – три Бойки, № 122 - три Козаки, № 225 - три Пархоменка. В ряді округів зареєстровано по кілька пар однофамільців. Так, на Київщині у 92 виборчому окрузі є по два Гудзенки, Світовенки та Титаренки, у 91 виборчому окрузі - по два Бойки та Поплавські, а у 98 окрузі - два Міщенка та два Поліщука. Також "багаті" на однофамільців виборчі округи Луганської області: № 104 (2 Василенка, Струки, 2 Шаповалови, 2 Гончарови), № 108 (2 Мошенських, 2 Тернікови), № 109 (2 Макарови, 2 Медяники). У окрузі № 160, що на Сумщині зареєстровано по два кандидати з прізвищами Білоус та Нога, а в 191 окрузі Хмельницької області  - по два кандидати Шпаки та Бондарі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виборці обиратимуть мажоритарщиків раціонально і цинічно - експерт

Хоча відомо, що це є технологія неконкурентної боротьби, однак правових методів протидії їй немає. Тому ЦВК зобов'язана була зареєструвати усіх "двійників", які подали повний пакет необхідних документів та усі достовірні відомості. Цікавим фактом є і те, що серед осіб, які мали намір балотуватися у одномандатних округах до ВРУ були й 7 осіб з непогашеною судимістю за вчинення умисного злочину. Після проведеної перевірки ЦВК відмовила цим громадянам у реєстрації.

Зараз ви читаєте новину «Технологію "клонування" застосували до 43 кандидатів - ОПОРА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути