На "гарячій лінії" Національного антикорупційного бюро громадянам радять, куди їм варто звертатися, якщо їхні повідомлення про корупцію непідслідні НАБУ.
Після поради президента Володимира Зеленського громадянам телефонувати до НАБУ з приводу корупції кількість дзвінків на "гарячу лінію" збільшилась, пише Інтерфакс-Україна.
"Звичайно, що кількість дзвінків зросла. Якщо президент орієнтує суспільство телефонувати до НАБУ. Але принцип роботи "гарячої лінії" після цього звернення не змінився. Просто про існування "гарячої лінії" дізналися набагато більше громадян. Для нас нічого не змінилося. Як і раніше, ми реагуємо на будь-який дзвінок. Якщо це наша компетенція, то відразу долучається детектив. А якщо компетенція іншого органу, то ми орієнтуємо людей, куди звернутися, щоб захистити свої права", - сказав директор НАБУ Артем Ситник.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У НАБУ закликали не телефонувати на гарячу лінію про кожен випадок корупції
23 вересня у відеозверненні у Facebook Зеленський заявив, що запускає "наймасштабніший" челендж. Він запропонував українцям жити за законом, сплачувати податки та повідомляти про корупцію на гарячу лінію НАБУ.
"Якщо від вас вимагають хабар, пропонують "відкат" чи будь-яку іншу корупційну схему: будь-ласка, не мовчіть, не потрібно писати у соцмережах "все пропало", "ті – такі самі як ті", "Зеленський понаставив своїх рєшал", ні. Звертайтеся на гарячу лінію НАБУ – 0 800 503 200. Телефонуйте та повідомляйте, а правоохоронні органи реагуватимуть і каратимуть", - сказав президент.
Коментарі
1