четвер, 19 листопада 2020 18:12

СТО, кафе та "люксові" авто: чим володіє головний лікар "Феофанії"

СТО, кафе та "люксові" авто: чим володіє головний лікар "Феофанії"
Головний лікар "Феофанії" Ігор Семенів. Фото: Укрінформ

Головний лікар "Феофанії" Ігор Семенів, де лікуються від Cоvid-19 президент Володимир Зеленський та голова Офіса президента Андрій Єрмак, є бенефіціаром на тендерах в фармацевтичних компаніях. 2020 року його підприємства виграли 186 тендерів на 7,8 млн. грн.

Про це повідомляє "Апостроф".

2018 року Семенів задекларував низку земельних ділянок, бізнес та банківські рахунки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Феофанії розповіли, скільки коштує лікування Зеленського

Згідно з даними НАЗК, Семенів є власником земельних ділянок в Івано-Франківській області площами 522 і 540 кв. м. і ще 2 га. На нього оформлений дачний будинок у тому ж регіоні площею 20,3 кв. м. і нежитлове приміщення площею 589 кв. м. У Києві лікар має квартиру на 155,80 кв. м.

Також він вніс до декларації кафе-магазин й СТО на Прикарпатті, коштовний годинник Rolex за 141 тис. грн і ювелірні прикраси на 221 тис. грн.

На дружину Андріяну оформлені автомобілі Porsche, Range Rover Vogue, снігохід Lynx Grand Tourer 1200 SE. У Семеніва - водні мотоцикли Yamaha і BRP.

2018 року лікар заробив у "Феофанії" 636 тис. грн. А ще 4,7 млн грн отримав від підприємницької діяльності. На банківських рахунках медика $2 тис., у готівці - 200 тис. грн і $100 тис.

Ігор Семенів обіймає посаду головлікаря "Феофанії" з 2008 року.

Президент Володимир Зеленський та керівник ОП Андрій Єрмак лікуються від Covid-19 у лікарні "Феофанія".

Зараз ви читаєте новину «СТО, кафе та "люксові" авто: чим володіє головний лікар "Феофанії"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути