Переведення тієї чи іншої адміністративно-територіальної одиниці в певну зону визначається на підставі чітких показників, невиконання вимог карантину тягне за собою відповідальність.
"Коли люди, неважливо якого міста чи яка посада, говорять: "Я не буду виконувати"..., за це є відповідальність... Це не просто бажання якесь: давайте ми переведемо в ту чи іншу зону. Це чітко визначено порядком: в який спосіб, яким чином переводиться регіон в той чи інший рівень небезпеки. Тому прикро, що така реакція, що замість того, щоб подумати про здоров'я громадян, починає переходити в іншу площину", - міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив на брифінгу під час перебування на Львівщині, передає Укрінформ.
Критерії, за якими та чи інша адміністративно-територіальна одиниця відноситься до певної зони, однакові для всіх регіонів. Контроль виконання дотримання норм карантину здійснюють Держпродспоживслужба, Національна поліція, Національна гвардія, Держприкордонслужба в межах своїх повноважень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус в Україні: де за добу виявили найбільше хворих
31 липня на черговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було встановлено нові рівні епідемічної небезпеки поширення Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2З: до "червоного" віднесені міста Луцьк та Тернопіль, Кіцманський район Чернівецької області.
Коментарі