Глави держав країн "Нормандської четвірки" увечері в четвер, 24 липня, проведуть телефонну розмову.
Про це повідомив прес-секретар президента України Петра Порошенка Святослав Цеголко.
Як повідомлялося, 17 липня лідери "Нормандської четвірки" канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Франсуа Олланд, президент України Петро Порошенко і глава РФ Володимир Путін провели першу телефонну бесіду з 30 квітня.
Тоді вони погодилися, що умови Мінських домовленостей для вирішення конфлікту на Донбасі повинні бути виконані до кінця 2015 року.
×




















Коментарі