субота, 22 лютого 2014 12:39

"Слава Україні!" - у МВС згадали про те, що "служать виключно українському народу"

"Слава Україні!" - у МВС згадали про те, що "служать виключно українському народу"

Особовий склад Міністерства внутрішніх справ України підтримав прагнення своїх громадян до реформ. Про це йдеться в заяві МВС, передає Цензор.НЕТ.

Приводимо текст листа: "У цей складний момент новітньої історії України особовий склад органів внутрішніх справ наголошує, що він служить виключно українському народові та цілком поділяє прагнення громадян до якнайшвидших змін.

Схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблих.

Впевнені, що гідним її вшануванням буде недопущення трагедії братовбивства, збереження соборності нашої держави, забезпечення національного примирення всіх громадян, захисту їх здоров'я та життя, безпечного проживання.

Перехід до парламентсько-президентської форми правління не повинен створити хаосу, поставити суспільство в умови безладу та свавілля.

Міліція закликає громадян спільними зусиллями забезпечити правопорядок в державі, не допустити знищення правоохоронної інфраструктури, яка створювалася роками та завжди буде потрібна народові у захисті від протиправних посягань.

Об'єднаємо наші сили в творенні справді незалежної демократичної правової європейської держави!

Слава Україні!"

Зараз ви читаєте новину «"Слава Україні!" - у МВС згадали про те, що "служать виключно українському народу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути