Про це заявив статс-секретар – заступник голови МЗС РФ Григорій Карасін.
"Вважаємо недружньою щодо нас позицію, зайняту українським керівництвом у питанні постачань військової техніки в Грузію", - заявив він у вівторок.
"Нам відомі країни і фірми, які торгують із Тбілісі зброєю", - підкреслив Карасін.
"Ми збираємо інформацію про їхню діяльність й оперуємо конкретними, перевіреними фактами. Дійсно, серед найбільш активних у цьому плані - Україна", - додав він.
"РФ буде діяти адекватно в цій ситуації і цілеспрямовано перешкоджати постачанням озброєнь Тбілісі", - відзначив заступник міністра.
"Ми проробляємо різні варіанти економічних заходів щодо країн або окремих закордонних фірм, які поставляють у Грузію озброєння і військову техніку звичайно з врахуванням стану і перспектив наших двосторонніх відносин", - зазначив він.
У той же час, за даними реєстру звичайного озброєння ООН, у 2008 році Україна продала Грузії один танк Т-72, 15 БМП-1, 25 бронетранспортерів і кулемети.
Також, згідно даним реєстру, Україна експортувала зброю в Кенію, Азербайджан, США, Ізраїль, Латвію, Естонію, Німеччину, Англію, Чехію, Австрію, Францію, Люксембург, Нігер, Конго, Південну Африку, Чад, повідомляє Інтерфакс-Україна.
Коментарі