Ексклюзиви
Четвер, 08 вересня 2011 19:27

"Рівень обслуги Януковича в рази нижчий, ніж був у колишніх президентів"

"Рівень обслуги Януковича в рази нижчий, ніж був у колишніх президентів"

Книжки за своїм підписом не раз видавали перші особи України. Про це говорить у журналі "Країна" письменник Андрій Кокотюха.

"Зрозуміло, що ані Кравчук, ані Кучма самі їх не писали. Але вони люди недурні, тому наймали для роботи над книжкою колектив грамотних авторів. А рівень тих, хто обслуговує Януковича, в рази нижчий за обслугу попередніх президентів", - зауважив він.

Книжка Віктора Януковича Opportunity Ukraine, яку президент, за його словами, дописував під час літньої відпустки, виявилася плагіатом. У ній виявлено понад десяток фрагментів, що дослівно повторюють публікації інших авторів. Є в розрахованому на іноземних інвесторів тексті уривки з виступу лідера Компартії Петра Симоненка, із журналу "Сеульский вестник", із безкоштовної бази рефератів referat.ru. Жодних посилань на джерела Opportunity Ukraine не містить.

"У мене дуже великий сумнів, що людина, яка обмовляється, навіть читаючи з папірця, здатна сама написати кілька речень. Я навіть не певен, що він узагалі читав рукопис. Тому люди, які мали проконтролювати це видання, отримають великий втик. Смішно виглядають спроби Ганни Герман врятувати ситуацію. Як їй взагалі вистачило клепки сказати, що журналісти вкрали з книжки президента цілі абзаци? Де б вони той рукопис могли знайти?", - підкреслив Кокотюха.

Письменник наголосив, що на репутацію Януковича цей черговий ляп майже не вплине: "Він мало не щодня щось таке випалює. Усі вже звикли. Йому нема куди нижче котитися".

Чому в українців такий плагіат не викликає обурення Андрій Кокотюха пояснює у новому номері журналу "Країна" № 34 (87) за 9 вересня 2011 року.

 

Журнал можна купити у точках продажу преси за ціною 9 гривень.

Передплату на журнал "Країна" можна оформити у будь-якому поштовому відділенні України. Передплатний індекс - 37278. Вартість передплати на місяць — 28 грн.

 

Зараз ви читаєте новину «"Рівень обслуги Януковича в рази нижчий, ніж був у колишніх президентів"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 8734
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути