четвер, 27 травня 2021 04:14

Режим повної тиші й Росія — агресор. Про що була зустріч радників лідерів "нормандського формату"

Режим повної тиші й Росія — агресор. Про що була зустріч радників лідерів "нормандського формату"
Арестович розказав про зустріч радників "нормандського формату". Фото: 5 канал

Радники лідерів "нормандської четвірки" провели зустріч в онлайн-форматі, на якій обговорювали повернення до режиму повного припинення вогню на Донбасі.

Другим питанням мали обговорити кластери, утім до нього вони не дійшли, розповів Суспільному спікер української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович.

Радники не узгодили ані спільної заяви, ані певних необхідних заходів щодо дотримання повного й усеосяжного режиму тиші.

"Головне протиріччя — це різні підходи України й Росії до визначення того, хто є стороною конфлікту. Сьогодні навіть таку тему поставили росіяни, чомусь", — зазначив він.

Арестович додав, що російська сторона "зажадала від представників Німеччини та Франції висловити свою думку щодо того, хто є стороною конфлікту".

"Україна, зрештою, довела, що вона вважає стороною конфлікту Російську Федерацію, і на цьому перемовини завершилися. Ми домовилися, що далі проводитимемо консультації", — сказав спікер української делегації в ТКГ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські найманці б'ють із важкого озброєння: останні новини з передової

Тристороння контактна група з мирного врегулювання ситуації на сході України під час засідання 19 травня не змогла домовитися про обмін утримуваними особами. Попри це сторони погодили розблокування роботи двох контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) на Луганщині.

Зараз ви читаєте новину «Режим повної тиші й Росія — агресор. Про що була зустріч радників лідерів "нормандського формату"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути