
У суспільстві є запит на сильну державу і більшість політиків намагаються його реалізувати через свою рекламу.
Про це на прес-конференції у Києві сказала експерт Радмила Войтович.
"Важливою проблемою для сьогоднішньої кампанії є розуміння сильної держави як певного рекламного тренду. Для більшості політичних сил проблема сильної держави є актуальною. Основні параметри сильної держави - це політична стабільність, економічний розвиток, політична могутність. Окремі політичні сили в певних смислових контекстах намагаються презентувати цей контекст", - розповіла вона.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Політична реклама є відірваною від інтересів громадськості - експерт
Перш за все, на це націлена реклама Партії регіонів. Водночас КПУ звертає увагу на повернення великої країни. Також акцент на сильну державу робить частково партія Віталія Кличка "УДАР" та партія Наталії Королевської "Україна - вперед!".
"Сьогодні йде мова про популяризацію держави. Це пов'язано з тим, що певні партії отримують замовлення від суспільства на посилення ролі країни", - підкреслила Войтович.
Також виникає нова проблема - новий тренд розуміння парламентаря, наголосила вона.
"Можна казати, що замінюються самі формати й критерії вимог до політики. Якщо раніше політик був суб'єктом реалізації інтересів громадськості, це мала бути людина професійна, то сьогодні цей критерій піднімається, і основним є критерій моральності", - резюмувала експерт.
Коментарі
2Не млн, а млрд! I не 14 млрд,а niльки те, що потрiбно вiддавати в 2012 р.
"Хвате батьку торгувать, - бо вже нiчiм здачу давать." Вас убогих нацистов европейские страны уже стороной обходят северным и южным потоком,несут убытки чтоб не связываться с вами,Россия ведь вложила только часть,а остальные деньги Германия,Португалия,Франция и другие.А вы наивливые ещё надеетесь на вступление в ЕС, я уже как то писал;- что может разве Россия сжалится и примет вас в ЕС , Спасибо боковской "Сволоте" что мы находимся в пролёте.
До тих пір, поки при владі будуть політичні сили, які підтримують великий капітал, нічого чекати якогось покращення для більшості народу. Це відбувається тому, що великий капітал в часи кризи перш за все намагається врятуватися сам, спасіння народу то його проблеми.
Тому потрібно переходити до створення політичної сили, яка буде формувати систему управління держави на базі "народного капіталу". Щось подібне як в скандинавських держав.
Вас убогих нацистов европейские страны уже стороной обходят северным и южным потоком,несут убытки чтоб не связываться с вами,Россия ведь вложила только часть,а остальные деньги Германия,Португалия,Франция и другие.А вы наивные надеетесь на вступление в ЕС, я уже как то писал что может разве Россия сжалится и примет вас в ЕС , Спасибо боковской "Сволоте" что мы находимся в пролёте.