Ексклюзиви
четвер, 13 вересня 2012 10:28

Рейтинг "Регіонів" зростає, а опозиції падає - опитування

Рейтинг "Регіонів" зростає, а опозиції падає - опитування
За останні місяці партія влади додає відсотки в рейтингу, кажуть соціологи групи "Рейтинг". Фото: nikinform.com

Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку вересня 2012 року, то 40% опитаних однозначно взяли б у них участь, ще 34% – скоріше взяли б участь. Найвищий рівень мобілізації фіксується на Заході та в Центрі країни.

Серед прихильників партій найбільшу готовність брати участь у виборах висловили симпатики Свободи, Партії регіонів, Батьківщини та КПУ. Найнижча готовність – серед "невизначених" та прихильників партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Для українців політична реклама – все одно, що реклама мила, чи порошку"

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку вересня 2012 року перемогу здобула б Партія регіонів, яку підтримують 26,3% опитаних, які мають намір брати участь у виборах. Дещо менше (22,6%) опитаних проголосували б за Батьківщину.

12% підтримують партію УДАР Віталія Кличка, 10,8% – за Комуністичну партію, 4,1% – Свободу, 3,7% – партію Н.Королевської "Україна – Вперед!". Ще близько 1% виборців підтримали б Нашу Україну, 0,6% – Радикальну партію Олега Ляшка. Решту партій – понад 2%, не визначились – 16,6%.

Серед основних тенденцій, соціологи відмічають стабільне зростання рейтингу Партії регіонів. У опозиції ж навпаки - рейтинг зменшується. Не демонструють тенденцій до росту партія Свобода та "Україна – Вперед!". За останній місяць дещо зросла кількість "невизначених" – з 15 до 17%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Незалежна соціологія виборчих перегонів на 200 окрузі

У соціологічній групі рейтинг зазначають, що у вересні розрив між Партією регіонів і "Батьківщиною" складає вже +3 на користь партії влади.

Зараз ви читаєте новину «Рейтинг "Регіонів" зростає, а опозиції падає - опитування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

412

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути