пʼятниця, 30 травня 2014 13:55

Реальна підтримка Порошенко в його місті і по всій Україні більше 55 відсотків - Плохой

Реальна підтримка Порошенко в його місті і по всій Україні більше 55 відсотків - Плохой

Частину голосів у Порошенка могли відібрати шляхом фальсифікацій і підкупу виборців. Рейтинг переможця президентських виборів насправді вищий, ніж встановлені Центрвиборчкомом результати голосування. Так вважають у Болграді - рідному місті Петра Порошенка, де результати голосування показали перемогу Сергія Тігіпка .

Згідно з підрахунками, лідером президентської гонки на батьківщині Порошенка став Сергій Тігіпко, протеже якому склав регіонал-мажоритарник Антон Кіссе. За Тігіпка в Болграді проголосували 35% виборців, а за Порошенка - тільки 27.

При цьому, результати соціологічних опитувань та екзит-полів показали, що Порошенко в Болграді набрав 58% (на 31 % більше, ніж встановили результати підрахунку).

Екс- народний депутат України Ігор Плохой, який обирався до Верховної Ради від Болграда і добре знає настрої виборців, вважає, що результати голосування не відображають реальну картину настроїв в місті.

"Я спостерігав за процесом виборів у Болграді з самого початку. Для мене і багатьох городян перемога Петра Порошенка була очевидною. Він єдиний, хто приїжджав і спілкувався з людьми. Болградці пишаються своїм земляком. Ми всі покладаємо на Петра Порошенка великі надії. Якщо припустити, скільки голосів у Порошенка відібрали, то його реальна підтримка по всій Україні набагато більше 55 відсотків", - говорить Ігор Плохой.

На питання, чи брав участь Ігор Плохой у виборчій кампанії, політик відповів негативно.

"Я не брав участі в самій кампанії, але можу однозначно сказати, що все йшло до перемоги Петра Порошенка. У нього сильна команда".

У Болградської райгосадмінітсраціі також вважають, що підтримка Порошенка на виборах з боку людей була високою.

"Ніхто з кандидатів окрім Порошенка до нас не приїхав. Результати голосування обумовлені низькою явкою на виборах. Більше 25% жителів Болграда знаходяться поза містом на заробітках. На Петра Порошенка ми покладаємо дуже великі надії. Люди хочуть хороших доріг, робочих місць", - сказав голова Болградської райдержадмінітсраціі Михайло Садаклієв.

Для багатьох жителів Болграда результати підрахунків голосів стали несподіванкою. Адже Порошенко переміг не тільки в Одеській області , а й у всіх 11 округах регіону.

"Кіссеі явно перестарався, намагаючись догодити Тігіпку, і забезпечуючи йому найвищий результат. Всім зрозуміло, що тут, у рідному місті Порошенка, більшість голосуватиме за Порошенка. Багато людей дивуються. Ми зафіксували дуже багато порушень як під час самої кампанії, так і в день голосування", - повідомив один зі спостерігачів в окружній комісії, житель Болграда.

У Болграді це вже не перший випадок, коли кандидат, який користується найбільшою підтримкою програє. Так було в 2010 році під час місцевих виборів, коли кандидат на пост мера Болграда з найвищим рейтингом Володимир Качанов опинився на другому місці після Сергія Корольова.

У 2012 році на парламентських виборах в Болграді підрахунок голосів встановив перемогу Антона Кіссе в той час, коли відразу кілька соцопитувань та екзит-полів заявили про впевнену перемогу Ігоря Плохого. На цих президентських виборах Антон Кіссе йшов у команді Сергія Тігіпка, який переміг саме в Болграді.

Нагадаємо, майбутній Глава держави Петро Порошенко за результатами президентських виборів на своїй "малій батьківщині" в м. Болград Одеської області (місце народження П. Порошенко - ред.) програв, поступившись першістю Сергію Тігіпко. За словами народного депутата від цього виборчого округу Антона Кіссе, це сталося через відсутність уваги переможця виборчих перегонів до округу протягом багатьох років, а також поганої роботи місцевої команди.

 

 

Зараз ви читаєте новину «Реальна підтримка Порошенко в його місті і по всій Україні більше 55 відсотків - Плохой». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути