Четвер, 31 січня 2008 11:53

"Регіонал" Ландик розкритикував своїх однопартійців і розповів про їх бізнес

Член фракції Партії регіонів у Верховній Раді Володимир Ландик переконаний, що його сила втрачає рейтинг, тому що в партії багато чиновників, які працюють для задоволення власних потреб.

"Чому так погано із рейтингом (Партії регіонів)? Тому що чиновник на будь-якій посаді працює не на партію, а на себе", - заявив він в інтерв"ю "Україні молодій".

Як приклад, депутат назвав начальника Луганського обласного центру зайнятості Андрія Черкасова: "Партія регіонів поставила на цю посаду людину, яка недавно ходила в лідерах НДП. Щось у нас поліпшилося?".

"У нас в області катастрофічна нестача робочих рук, а він є головним "виробником" безробіття. Тому що платить гроші всім безробітним без розбору", - заявив Ландик.

"Це колись не було робочих місць, а зараз їх - навалом. А система працює! Чи він запропонував нам, народним депутатам, змінити систему і припинити розбазарювання державних коштів?", - запитав депутат.

"Ні! Навіщо? Чим більше безробітних, тим більше відрахувань. У мене немає упередження до Черкасова, але для чого він прийшов у Партію регіонів?", - додав Ландик.

"Або візьмемо іншого чиновника. Є така екологічна інспекція. Очолює її людина, яка була у списках Партії регіонів на виборах до міськради Луганська. Номер у списку не сподобався - пішов до Вітренко", - зазначив депутат.

"Це що - одне й те саме?! Пройшов до ради, але, не отримавши нічого, швиденько прибіг до Партії регіонів: "Дайте посаду!". Чого він прагнув, міняючи партії?", - запитав він.

Ландик зазначив, що може назвати "ще масу людей": "Усі вони свої посади, закони застосовують для боротьби з... населенням: підприємці - це ж населення, це ж виборці". "Так чого ж ви боретеся із власним виборцем?!", - запитав він.

Депутат вважає, що партії "не потрібні якісь з"їзди і якісь крики в області, якщо ми будемо правильно вести політику, а в нас є, може, й більш кричущі випадки - захоплення землі, вирубка лісів (у нашій степовій зоні!), вирубка парків - і це також роблять члени партії, хоч як дивно".

"Ті, в кого, окрім двох чи трьох квитків різних партій, є ще й не один паспорт, окрім українського. Або сусідньої країни, звідки не видають, або з далекої й теплої", - заявив Ландик.

"Вони роблять тут нечистий бізнес, гроблячи імідж партії, жити ж бажають в іншій державі, яка для них буде зручнішою й красивішою. А я – українець", - наголосив депутат.

За його словами, "у нас має бути чітке розуміння і щодо мови, і щодо НАТО, і з усього кола питань, але, звичайно ж, не на догоду якимось іншим державам, а на користь власній країні".

"І я хочу жити в цій країні, і бути похованим поруч зі своїми предками. І щоб люди, проходячи повз мою могилу, казали: "Царство небесне", а не плювали на хрест", - закінчив Ландик.

За матеріалами: "Україна молода", Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «"Регіонал" Ландик розкритикував своїх однопартійців і розповів про їх бізнес». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 15146
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода