Президент Росії Володимир Путін заявляє про "прямий діалог" між Києвом і терористами "ДНР-ЛНР".
Про це йшлося на Петербурзькому економічному форумі.
"Сьогодні потрібно повністю виконувати домовленості, підписані в Мінську... Україна повинна почати децентралізацію, повинен почати діяти закон про особливий статус Донбасу, необхідно провести амністію. Потрібен прямий діалог між Луганськом, Донецьком та Києвом. І потрібно розпочати економічну реабілітацію цих територій", - заявив президент РФ.
Путін вважає, що "як тільки буде зроблена спроба політично вирішувати питання, ніякої зброї там (на Донбасі - ред.) не буде".
Нагадаємо, що раніше президент України Петро Порошенко відкидав будь-які переговори Києва з терористами "ДНР-ЛНР". За словами президента, діалог з українським Донбасом можливий лише після проведення чесних виборів.




















Коментарі
5