НАТО не буде спокійно спостерігати за ядерними погрозами з боку Росії.
Про це виданню Bild заявив генеральний секретар альянсу Йенс Столтенберг.
За його словами, президент РФ Володимир Путін "так чи інакше погрожує" застосуванням ядерної зброї. "А російські війська демонстративно проводять відповідні навчання", - заявив він.
За словами генсека альянсу, НАТО не буде спокійно спостерігати за ядерними погрозами. Тому що не можна знижувати "поріг" для застосування ядерної зброї. "До тих пір, поки ядерна зброя існує, вона буде частиною нашої політики стримування", - сказав він.
При цьому Столтенберг не став називати Росію ворогом.
×




















Коментарі