Російський президент Володимир Путін зізнався, що він ні про що не шкодує і вважає себе щасливою людиною. Про це він заявив у інтерв'ю італійській газеті Il Corriere della Sera.
"Мабуть, Господь так вибудував моє життя, що мені немає про що шкодувати", - запевнив Путін журналістів.
До того ж російський політик підтвердив слова співрозмовника про те, що він є щасливою людиною фразою "Слава тобі, Господи".
"Найголовніше - бути чесним у відношенні до себе і до людей, які тобі довірили цю роботу", - додав Путін.
×




















Коментарі
20