субота, 06 червня 2015 14:30

Путін подякував Богу за те, що він такий чесний та щасливий

Путін подякував Богу за те, що він такий чесний та щасливий
Фото: http://kremlin.ru

Російський президент Володимир Путін зізнався, що він ні про що не шкодує і вважає себе щасливою людиною. Про це він заявив у інтерв'ю італійській газеті Il Corriere della Sera.

"Мабуть, Господь так вибудував моє життя, що мені немає про що шкодувати", - запевнив Путін журналістів.

До того ж російський політик підтвердив слова співрозмовника про те, що він є щасливою людиною фразою "Слава тобі, Господи".

"Найголовніше - бути чесним у відношенні до себе і до людей, які тобі довірили цю роботу", - додав Путін.

Зараз ви читаєте новину «Путін подякував Богу за те, що він такий чесний та щасливий». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

20

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути