Володимир Путін планує взяти участь у Генасамблеї ООН, повідомив глава МЗС РФ Сергій Лавров, повідомляє РІА "Новости".
"Президент планує взяти участь у сесії Генасамблеї ООН. Це велика подія в житті організації. У цьому році ми відзначаємо сьомий десяток цього форуму, який був створений після Перемоги у Великій Вітчизняній війні, у Другій світовій війні. Очікується рекордна кількість глав держав і урядів. Наш президент теж планує брати участь в цьому заході ", - сказав журналістам Лавров.
Лавров не виключає зустрічі Путіна з президентом США Бараком Обамою, якщо буде сигнал з боку США.
"Ми виходимо з того, що наші американські колеги посилають нам сигнали про те, що вони хочуть продовжувати підтримувати контакти. І якщо буде така пропозиція з їхнього боку, я думаю, наш президент розгляне його конструктивно", - сказав міністр.




















Коментарі
7