Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.
"Співрозмовники обмінялися думками щодо розвитку Мінського процесу за результатами візиту президента України до Франції і продовження санкцій проти Росії. Петро Порошенко і Ангела Меркель також обговорили результати чотиристоронньої зустрічі зовнішньополітичних радників керівників країн Нормандського формату, яка відбулася в Мінську 15-16 червня", - йдеться в повідомленні прес-служби голови держави.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Меркель хоче особисто поговорити з Путіним про Донбас
В повідомленні також зазначається, що лідери двох держав також обговорили підготовку до саміту НАТО, який відбудеться 8-9 липня у Варшаві, на який був запрошений президент України.
Нагадаємо, Порошенко зустрінеться з Обамою.




















Коментарі