
Рада національної безпеки та оборони попереджає, що інтернет-форуми та месенджери заполонили ворожі агенти.
Про це інформує секретар РНБО Олексій Данілов у Facebook.
"Форуми та групи у месенджерах WhatsApp, Viber, Telegram, Facebook Київщини масовано заполонили однакові повідомлення. Автори дописів активно розпитують у різних варіаціях про те, як дістатись до Києва, хто може підвезти з маленькою дитиною до Києва, як дістатися з Броварів до Борисполя", – розповіли в РНБО.
За словами Данілова, у цих авторів є однакова особливість: всі вони — нові учасники груп Київщини, долучились до груп лише з 25 лютого, пишуть здебільшого російською мовою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Росіяни повертаються в РФ деморалізованими і без техніки" - Данілов
"Шановні мешканці Київщини, будьте уважними! Особи, які розпитують інформацію, — це ворожі агенти. Не вказуйте маршрути руху, як і куди дістатись та де ще є вільні й доступні дороги", – наголосив секретар.
У Радбезі порадили, якщо ви побачили питання, які наведено вище, і переконалися, що автор питання є новим учасником форуму:
- подавайте скаргу адміну групи;
- великими літерами в коментарях пишіть, що автор опитування — це ворог, який збирає інформацію.
Російські диверсанти намагаються здійснити висадку на лівий берег Києва. Але українські військові їм цього не дають зробити і тримають ситуацію під контролем.
Просимо мешканців столиці не перетинати мости через Дніпро, заявили у Міністерстві внутрішніх справ.
Коментарі