пʼятниця, 10 червня 2011 20:04

Опозиція хоче, щоб Пшонку, Кузьміна та печерських суддів не пускали в ЄС

Опозиція хоче, щоб Пшонку, Кузьміна та печерських суддів не пускали в ЄС

Фракції БЮТ та НУНС звернуться європейських країн з вимогою заборонити в'їзд до ЄС низці українських чиновників.

Як повідомляють джерела "Української правди" у БЮТ і НУНС, наступного тижня ці фракції збиратимуть підписи під відповідним зверненням до послів країн ЄС.

За їхніми словами, таке звернення є реакцією на резолюцію Європарламенту про ситуацію в Україні, зокрема, щодо справи Юлії Тимошенко та інших членів колишнього уряду.

Так, опозиція вимагатиме заборонити в'їзд до країн ЄС генпрокурору Віктору Пшонці, його заступнику Ренату Кузьміну, начальнику головного управління з розслідування особливо важливих справ Андрію Курисю, старшому слідчому з особливо важливих справ Олександру Нечвоглоду, слідчому з особливо важливих справ Сергію Войченку.

До "чорного списку" також увійшла низка суддів: голова Печерського райсуду Києва Інна Отраш, судді цього суду Сергій Вовк, Галина Супрун, Віта Бортницька, Вікторія Горкава, Оксана Царевич, а також судді апеляційного суду Києва Галина Полтавцева, Валерій Лашевич, заступник голови апеляційного суду Києва Марія Приндюк.

Як відомо, у п'ятницю громадські лідери та правозахисники закликали демократичні держави застосувати санкції до українських чиновників, які порушують права людини та причетні до політичних переслідувань.

До ініціативної групи зі створення Громадського Комітету захисту від політичних переслідувань в Україні увійшли лідери Українського Гельсінського комітету з прав людини, Харківської правозахисної групи та інших відомих громадських організацій.

 

 

Зараз ви читаєте новину «Опозиція хоче, щоб Пшонку, Кузьміна та печерських суддів не пускали в ЄС». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути