Ексклюзиви
понеділок, 04 лютого 2013 15:11

Опозиція передумала проводити перевибори в проблемних округах

Опозиція передумала проводити перевибори в проблемних округах
Опозиція вимагає від ЦВК встановити результат виборів. Фото: glavcom.ua

Парламентська опозиція вимагає від ЦВК встановити результати виборів до Верховної Ради в округах № 94, 132, 194, 197, 223 за протоколами ДВК.

Відповідний проект постанови №2166 за підписами голів трьох опозиційних фракцій зареєстровано в парламенті в понеділок, повідомляє прес-служба "Фронту змін".

У пояснювальній записці до проекту постанови наголошується, що за результатами протоколів дільничних комісій у "проблемних" округах перемогли кандидати від опозиції Віктор Романюк (округ №94), Аркадій Корнацький (округ № 132), Микола Булатецький (округ № 132), Леонід Даценко (округ №197) та Юрій Левченко (округ №223).

"Однак 5 листопада 2012 року Центральна виборча комісія прийняла постанову про неможливість достовірного встановлення підсумків голосування та результатів виборів в округах № 94, 132, 194, 197 та 223", - йдеться в повідомленні прес-служби.

В опозиції переконані, що своєю постановою Центрвиборчком порушив норми Конституції, "що закріплюють принципи народного суверенітету, та не врахувала фактичне волевиявлення громадян, переконані в опозиції".

Опозиційні фракції вимагають від ЦВК в десятиденний термін достовірно встановити результати виборів народних депутатів, що відбулися 28 жовтня 2012 року в одномандатних виборчих округах №№ 94, 132, 194, 197, 223 на підставі оригіналів протоколів дільничних виборчих комісій відповідних округів.

Як відомо, раніше опозиція визнала перевибори і вирішила на п'яти "проблемних" округах висувати єдиних кандидатів.

Зараз ви читаєте новину «Опозиція передумала проводити перевибори в проблемних округах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

34

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути