Понеділок, 07 лютого 2011 13:07

Опозиція хоче дисциплінувати роботу нардепів

Опозиція хоче дисциплінувати роботу нардепів

Верховній Раді пропонують посилити дисципліну депутатів шляхом об'єктивного табелювання відпрацьованого робочого часу.

Відповідні зміни до регламенту зареєстрував "бютівець" Юрій Гнаткевич.

"У законопроекті йдеться про порядок табелювання відпрацьованого робочого часу депутатами, який тепер має поширюватися не тільки на сесійні тижні, а й також на тижні роботи в комітетах і тижні роботи з виборцями", - йдеться у пояснювальній записці до документу.

"Основне положення законопроекту полягає у тому, що табелі відпрацьованого робочого часу готуються і підписуються не тільки главами комітетів щодо тижнів роботи в комітетах, а й також главою Верховної Ради у сесійний тиждень та керівниками фракцій у тиждень роботи з виборцями", - зазначається у документі.

Законопроект містить також положення про те, що в обов'язки головуючого на засіданнях Верховної Ради має входити оголошення кількості відсутніх народних депутатів з поважних причин, що, на думку автора, має дисциплінувати депутатів і самого спікера.

Раніше спікер ВР Володимир Литвин запропонував видавати депутатам картки перед засіданням парламенту, аби уникнути можливих фальсифікацій під час голосувань.

Українська правда

Зараз ви читаєте новину «Опозиція хоче дисциплінувати роботу нардепів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6723
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути