середа, 19 серпня 2015 01:36

Обстріл Сартани вівся зі сходу - звіт ОБСЄ

Обстріл Сартани вівся зі сходу - звіт ОБСЄ
Фото: www.ednist.info

Спеціальна спостережна місія ОБСЄ підтвердила в офіційному звіті, що селище Сартана поблизу Маріуполя обстріляли переважно зі сходу із застосуванням забороненої мінськими домовленостями артилерії.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ.

"У контрольованому урядом (України) н.п. Сартана (розташований на відстані 15 км на північний схід від Маріуполя), ССМ виявила 11 воронок від вибухів, засвідчуючи, що вони утворилися внаслідок застосування артилерійських снарядів калібру 122 або 152-мм, які переважно були випущені зі сходу (з території, підконтрольної бойовикам ДНР, - ред.)", - йдеться в документі.

У звіті також відзначено, що внаслідок обстрілу Сартани загинуло дві цивільних особи, ще шість було поранено.

Серед постраждалих одна дівчина втратила ногу.

Як повідомлялося раніше, спостерігачі ОБСЄ з'явилися в Сартані лише через півдоби після обстрілу.

Зараз ви читаєте новину «Обстріл Сартани вівся зі сходу - звіт ОБСЄ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути