вівторок, 27 лютого 2007 13:56

Німецькі чиновники не довіряють Януковичу

У ході візиту в Німеччину прем"єр-міністра Віктора Януковича буде підписаний "певний" меморандум, текст якого ще не погоджений, тому не розголошується. Про це заявив прес-секретар прем"єра Денис Іванеско.

У той же час, член Німецької ради із зовнішньої політики Олександр Рар відзначає, що у відношенні українського прем"єра існує настороженість.

"Через неоднозначну репутацію і події під час президентських виборів 2004 року до Віктора Януковича в Німеччині ставляться з певним скепсисом", - відзначив він.

Однак, за словами Рара, у Німеччині чітко розуміють, що економічні рішення в Україні приймає не президент, а прем"єр-міністр, тому німецький бізнес націлений на Януковича.

"Основне питання візиту - нові гарантії західним інвесторам і створення правового поля, необхідного для інвестицій. Німеччину цікавить прозора процедура приватизації в Україні і можливість участі в ній німецьких інвесторів", - відзначив він.

За інформацією прес-секретаря прем"єра, Янукович вилетить у Німеччину з одноденним візитом 28 лютого в 9.30 ранку, а о 22.00 повернеться до Києва.

У середу опівдні почнеться півторагодинний ланч Януковича з канцлером Ангелою Меркель. На вечір заплановано виступ українського прем"єра в п"ятизірковому готелі Adlon Kempinski.

Джерела в Берліні повідомили, що цей виступ організувала і фінансує за підтримкою Німецької ради зовнішньої політики організація "Ялтинська європейська стратегія", засновником і членом правління якої є Віктор Пінчук.

У ході візиту прем"єра будуть супроводжувати міністр економіки Володимир Макуха і керівник Мінпаливенерго Юрій Бойко.

Раніше планувалося, що прем"єр вилетить до Німеччини 27 лютого і пробуде там два дні, повідомляє Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Німецькі чиновники не довіряють Януковичу ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути