вівторок, 25 травня 2021 11:57

Нардепи побилися в прямому ефірі. Бо один запропонував зняти труси

Нардепи побилися в прямому ефірі. Бо один запропонував зняти труси
Кириленко побився із Колесніченком у студії Шустера. Фото: скрін з відео

У прямому ефірі програми "Шустер Live" влаштували штурханину народний депутат від "Наша Україна - Народна самооборона" В'ячеслав Кириленко й народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко. Це сталося 25 травня 2012 року.

У програмі обговорювали законопроєкт "Про засади державної мовної політики", одним зі співавторів якого є Колесніченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Через закон Ківалова-Колесніченка була досягнута мета путінської політики" - Головатий

Депутат від "регіоналів", розповідаючи про бійку, що сталася напередодні у Верховній Раді під час розгляду мовного питання, заявив про те, що його побили.

На це Кириленко відповів, що побитий у Раді депутат від "Блоку Юлії Тимошенко" (Микола Петрук зазнав серйозне поранення голови й був прооперований. - Gazeta.ua) лежить у лікарні, у той час, як "регіонал" сидить у студії.

"Так побитий чи не побитий?", - спитав у "регіонала" Кириленко.

"Вам що, труси зняти, показати?", - відповів на це Колесніченко.

Після цієї фрази між депутатами сталася сутичка. Їх розбороняли присутні в студії інші учасники шоу.

Після бійки Кириленко вимагав від Шустера, щоб він пересадив представників Партії регіонів на один бік студії, а опозиціонерів - на інший. "Я хочу, щоб це хамло пересіло туди, де сидить Партія регіонів, - сказав Кириленко, показуючи на Колесніченка. - Ви - провокатор, і в трусах своїх пересядьте туди".

Колесніченко принципово не хотів пересідати. Шустер так і не зміг залагодити конфлікт, бо Кириленко наполягав на своєму.

Після цього НУНСівець залишив студію. "Оскільки ви не хочете йти мені на зустріч, я піду на зустріч сам собі", - сказав політик, зняв із себе мікрофон і вийшов зі студії.

Однак після інциденту Колесніченка таки посадили в окреме крісло.

Закон України "Про засади державної мовної політики", неофіційно відомий під назвою закон Ківалова-Колесніченка, внесли на розгляд до ВРУ 7 лютого 2012 року.

5 липня депутати прийняли за основу законопроект, а 8 серпня четвертий президент України Віктор Янукович підписав закон, який набув чинності 10 серпня 2012-го.

Закон визнавав державною мовою українську, утім значно розширив використання регіональних мов, якщо кількість їхніх носіїв становила не менш як 10% населення регіонів. Зобов'язав органи державної влади, місцевого самоврядування, установи й організації сприяти розвитку, вживанню й захисту таких мов. Надавав змогу вільно впроваджувати їх в усіх сферах суспільного життя, зокрема в освіті, науці й культурі.

23 лютого 2014 року Верховна Рада скасувала мовний закон Колесніченка-Ківалова.

Зараз ви читаєте новину «Нардепи побилися в прямому ефірі. Бо один запропонував зняти труси». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути