неділя, 01 лютого 2026 08:00

"Напряму від Трампа цього не чув": Зеленський не обговорював вихід ЗСУ з Донеччини як умову гарантій США

"Напряму від Трампа цього не чув": Зеленський не обговорював вихід ЗСУ з Донеччини як умову гарантій США
Зеленський не обговорював вихід ЗСУ з Донеччини з Трампом. Фото: скрін відео

Президент України Володимир Зеленський висловився стосовно ймовірного виходу ЗСУ з тієї частини Донеччини, яку не окупувала російська армія.

Він назвав це умовою гарантій США. Про це політик заявив в інтерв'ю чеському виданню Český rozhlas.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія готує багаторічну геологорозвідку на окупованій Донеччині

Водночас президент України наголосив, що він розуміє, що "є ціна гарантії безпеки від Сполучених Штатів Америки", і питання у тому, якою вона буде.

"Я чув про це, в політичних колах деякі політики це порушували. Я напряму від президента Трампа цього не чув, а це його гарантії безпеки і (гарантії) Конгресу Сполучених Штатів Америки", - відповів Зеленський.

Захоплена Донеччина стане джерелом доходів для РФ. Розвідка отримала дані, що Росія у 2026 році на захопленій території Донеччини планує розпочати масштабну програму геологорозвідувальних робіт, яка передбачає поетапні дослідження родовищ із фокусом на сировину, затребувану в сучасній економіці, зокрема стратегічні й рідкісні метали.

Зараз ви читаєте новину «"Напряму від Трампа цього не чув": Зеленський не обговорював вихід ЗСУ з Донеччини як умову гарантій США». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути