Ексклюзиви
пʼятниця, 22 лютого 2013 13:00

Спецтема: Тимошенко — за ґратами

МОЗ: Тимошенко більше не потребує лікування

МОЗ: Тимошенко більше не потребує лікування
У МОЗі повідомили, що "Тимошенко не потребує подальшого лікування та реабілітаційних заходів у стаціонарі". Фото: kpravda.com

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко не потребує подальшого лікування та реабілітаційних заходів у стаціонарі.

Про це йдеться у заключенні Міністерства охорони здоров'я, повідомляє його прес-служба.

У МОЗ зазначили, що 30 січня була створена комісія, яка констатувала, що "за період понад дев'ятимісячного перебування у лікарні Тимошенко отримала значну кількість фізіотерапевтичних процедур".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Пшонки скаржаться, що захист Тимошенко перекручує інформацію

"На думку членів комісії, значна кількість фізіотерапевтичних процедур, яку вже отримала Тимошенко, не відповідає жодній практиці та стандартам, при тому, що наслідки такої кількості зазначених процедур можуть мати і зворотній ефект", - сказано у повідомленні.

"Крім того, відповідно до Міжнародних рекомендацій та національних протоколів надання медичної допомоги, всі можливі терміни проведення реабілітаційних заходів вже давно вичерпані", - додали в МОЗ.

Враховуючі вищезазначене, "а також позитивні досягнення реабілітаційного курсу, які неодноразово були визначені і українськими, і німецькими лікарями", комісія МОЗ дійшла висновку про те, що "Тимошенко не потребує подальшого лікування та реабілітаційних заходів у стаціонарі".

Зараз ви читаєте новину «МОЗ: Тимошенко більше не потребує лікування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

46

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.02.2013 11:20:53Елена91.244.232.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

таким как она помогает только гильотина!

24.02.2013 16:07:09Олесь Вахній193.239.73.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Вона лікування потребувала з перших хвилин народження. Гібрид чужинців потреб автохтонів ніколи не зрозуміє

23.02.2013 19:50:02олександр46.149.82.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

МОЗ менше розуміє в медицині, ніж дільничий лікар, яка сказала, що кожній людині за 40 років потрібне лікування, якщо є гроші. А в Тимошенко гроші є! Тож лікуйте, тільки без хабарів, все офіційно, через касу.

23.02.2013 14:19:47Citizen46.151.80.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Vедики из Германии растеряли остатки репутации в этой политической игре, и теперь готовы поставить на кон свой профессионализм.

То что немцы помогают аферистке пиариться на вымышленных болезнях видно невооруженным глазом. Однако для приличия они могли бы приезжать почаще, а не только перед судебными заседаниями или на следующий день после заявлений о выписке.

22.02.2013 22:32:51гриша91.225.118.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

А ГДЕ ЖЕ ТЕПЕРЬ ПО ТЮРЯГЕ ОНА БУДЕТ БЕГАТЬ ПО 10км С СОБАКОЙ, И, КАК СЕБЯ В КАЧЕСТВЕ СОБАКИ БУДЕТ ЧУВСТВОВАТЬ "ШРЕК" (он бы не заболел...)?

22.02.2013 20:33:42пюГ94.27.67.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Тимошенко больше не нуждается
хорошо девушке

22.02.2013 19:44:04гриша91.225.118.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

КАК ЖЕ ТРУДНО И ДОРОГО ЛЕЧИТЬ ЗДОРОВУЮ!!!

22.02.2013 18:52:15скептик93.74.38.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Вот бы посмотреть поТВ на Тимошенко за швейной машинкой, когда она с потрескавшимся маникюром шьёт брезентовые рукавицы! А ещё посмотреть на Кужель и компанию в камере под шконкой. Или в камеру они уже не полезут?

22.02.2013 18:37:53kamtugeza93.74.196.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

"Дан приказ: ему — на запад,
Ей — в другую сторону...
Уходили комсомольцы
На гражданскую войну"
*
(Слова М. Исаковского, Музыка Дм. Покрасс)
==>
В Шарите — так то на запад,
Ей — в другую сторону...
Отправляли в дом казенный,
Как положено, Вону.

22.02.2013 19:55:01для камтугезы82.193.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

камтугеза - пердушка-рифмоплетушка..

22.02.2013 16:02:20Лю176.36.133.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Каждый человек на Земле должен как-то оправдывать свое существование.Должен сам себя содержать.И ей пора слезть с шеи государства.Пора делом заниматься.В субботниках по уборке территории принимать участие, самой убирать помещение, ходить на работу, как все заключенные, участвовать в общественной и культурной жизни в колонии.Она может давать мастер-класс по своей специальности рецидивиситам, петь в хоре.Но, конечно, самый ее любимый - разговорный жанр.Здесь ей равных нетю.И здоровье улучшится, и нас троение от полноценной трудовой жизни.Тогда можно и помиловании ипросить президента..

22.02.2013 16:12:00для курицы82.193.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
22.02.2013 19:47:25для петуха94.178.93.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Презедент как раз сильный ,взял и посадил.А Ющ забздел,да и ЮЛЯ на него писюн ложила.Она даже хотела сесть в тюрьму,ращитывала народ подымится ,и её на царство коронуют,А ХРЕНУШКИ.Теперь сидеть тихонько надо .лишнее болтонёт ,ПУТИН может обидется,ониж подельнички. Украинку грабануть хотели.

22.02.2013 19:53:51для курицы82.193.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

урка - учи русский - и не позорься..

22.02.2013 16:26:35Лю176.36.133.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Сильна тимоха под Путиным!!!! Сгинь - умственноотсталый!!!

22.02.2013 19:49:57Для лю94.178.93.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ай да ЛЮ ай молодца.

22.02.2013 16:41:32для курицы82.193.99.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

курица - иди лесом со своим бройлером пукиным и фашистским руцким миром..

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути