пʼятниця, 09 вересня 2011 11:31

Спецтема: Луценко за ґратами

Москаль розповів генпрокурору, чому Луценко не винуватий

Москаль розповів генпрокурору, чому Луценко не винуватий

Депутат Геннадій Москаль просить генпрокурора Віктора Пшонку зняти з екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка висунуті звинувачення, оскільки в них немає юридичної підстави.

Про це йдеться в його депутатських зверненнях до генерального прокурора від 8 вересня.

Так, Москаль просить Пшонку зняти обвинувачення за ч.5 статті 191 Кримінального Кодексу "привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем".

Він мотивує це тим, що ця стаття характеризується прямим умислом, корисливим мотивом, а "ні прямого наміру, ні тим більше, корисливих мотивів з боку Луценка Генеральна прокуратура Україна - в попередньому слідстві - не знайшла".

Крім того, зазначає Москаль, Луценко інкримінують "вчинення злочину організованою групою", хоча під "організованою групою щодо злочинів проти власності" слід розуміти стійке об'єднання 3 і більше осіб, які організувалися для спільної злочинної діяльності.

"Але за цією статтею обвинувачення висунуто лише двом людям - Луценку і його водієві Приступлюку", - підкреслює депутат. "Якщо третьої особи немає - то немає й "організованої групи", - додав він.

Москаль також запевняє, що немає юридичних підстав для притягнення Луценка до кримінальної відповідальності за виділення квартири водієві.

В іншому зверненні Москаль просить Пшонку зняти державне обвинувачення щодо Луценка за перерахування в 2008 році на суму 300 тис. грн. та перерахування в 2009 році на суму 300 тис. грн. за проведення МВС в палаці мистецтв "Україна" урочистих заходів до Дня міліції.

Нагадаємо, раніше Москаль повідомляв, що Держказначейство України не знайшло в фінансуванні МВС святкування Дня міліції жодних порушень.

Зараз ви читаєте новину «Москаль розповів генпрокурору, чому Луценко не винуватий». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути