Четвер, 17 лютого 2011 08:01

Львівський губернатор хоче, щоб Бандеру і Шухевича вважали героями і надалі

Львівський губернатор хоче, щоб Бандеру і Шухевича вважали героями і надалі

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк переконаний, що рішення суду ніяк не впливають на ставлення до Степана Бандери та Романа Шухевича.

"Є регіони, де певні покоління виросли на прикладах цих особистостей, вони є для цих людей взірцем боротьби за свої ідеали, прикладом жертовності", - заявив Цимбалюк.

Водночас губернатор ухилився від відповіді, як він особисто оцінює позбавлення Бандери звання.

"Не стільки важливий юридичний статус. Головне, щоб ті люди, які вважають їх героями залишались на своїх позиціях", - зауважив Цимбалюк.

Також львівський губернатор розповів і про взаємодію з різними політичними силами в області.

"Моє завдання, яке поставив перезидент Янукович - об'єднати всі політичні сили, представлені в облраді, навколо вирішення проблем, що є в регіоні. І я хочу їм подякувати. В більшості з тими людьми, які представлені в органах влади, я знайомий давно. Є речі, які нас роз'єднують, ми маємо різні точки зору, особисті, але це не заважає вирішувати нам питання розвитку нашого краю. Думаю, час покаже, що ми йдемо у правильному напрямку", - наголосив Цимбалюк.

Нагадаємо, у жовтні 2009 року адвокат Володимир Оленцевич за дорученням доктора медичних наук Анатолія Соловйова подав позов до Донецького окружного адміністративного суду з проханням визнати указ Віктора Ющенка про присвоєння Роману Шухевичу звання "Герой України" незаконним і скасувати його.

21 квітня 2010 Донецький апеляційний адміністративний задовольнив позов і позбавив Романа Шухевича звання Героя України у зв'язку з тим, що він не був громадянином України.

Однак через судову реформу дане рішення втратило юридичну силу.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Львівський губернатор хоче, щоб Бандеру і Шухевича вважали героями і надалі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

68

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6035
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути