Так він прокоментував постанову, ініційовану регіоналом Миколою Джигою.
За словами Луценка, тимчасова слідча комісія по ньому була створена у Верховній Раді на три місяці. За цей час комісія жодного разу не зібрала кворуму, і шостого червня, на її останньому засіданні, незважаючи на спроби тричі скликати комісію, кворуму теж не було.
"Попри це пан Джига очевидно вирішив, що закон для нього не писаний, бо він його сам пише, і виніс рішення ТСК через місяць після нерезультативного завершення її роботи", - зазначив міністр.
Він нагадав, що судовими інстанціями було скасовано звинувачення щодо Луценка, зокрема про наявність ізраїльського паспорту, незаконну видачу нагородної зброї та використання службових літаків в особистих цілях.
Водночас ТСК своїм рішенням звинуватила Луценка в цих самих зловживаннях.
"Ви здивуєтесь, але порушення ті ж самі – паспорти, літаки, пістолети", - сказав він.
"Окрім того, там чорним по білому написано – рішення судів, які виправдали дії Луценка, не мають ніякого значення, бо вони є абсолютно політичними. Тобто рішення апеляційних судів і Верховного Суду для законодавця не носять остаточного характеру. Він вважає, що він сам собі суддя і сам мені суддя", - обурився міністр.
На переконання Луценка, рішення ТСК є другим після відкриття кримінальних справ, "але більш примітивним" планом, щодо зняття його з посади.
"Задум був абсолютно очевидним – адже в разі порушення справи, я мав отримати постанову про притягнення в якості обвинуваченого. Слідчий був би зобов"язаний відсторонити мене від посади", - заявив він.
За його словами
генпрокуратура розуміла, що справи не
мають судової перспективи, але сам факт
пред"явлення міністру службових
звинувачень вів би до його відсторонення.
"У цьому була ціль – не посадити, а
відсторонити", - заявив Луценко. Українська правда.
Коментарі